Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Chiave Segreta Ricordami
Gjithçka reth testeve të shtatzanisë

ARGOMENTO: A tregon kjo foto testi shtatzanie rezultat pozitiv?

A tregon kjo foto testi shtatzanie rezultat pozitiv? 1 Anno 7 Mesi fa #449

  • Facebook
  • Avatar di Facebook
  • Offline
  • Administrator
  • Messaggi: 5012
  • Ringraziamenti ricevuti 53
  • Karma: 7
Pershendetje b&v dhe Ty e dashur Elda!
Kam nje pyetje per ju dhe per mamat!
Ka 2 vjet qe tentoj, per nje shtatzani te trete dhe deri me tani sja kam arritur :(
Kete muaj jam me vonese qe nga data 7Janar.
Kame bere nje test dje me Daten 10, po me doli I dyshimte!
Sot data 11 dhe une jam njesoj. Kam nje jave me dhimbje barku shpine, dhimbje koke dhe nje gjoks te fryre pakez ......!
Sa perqindje egziston mundesia qe une te jem kesaj radhe ...!
Me falni per shqetsimin dhe kohen qe ju mora!
Do me benit ndihme, po me dhate ca pergjigjigje!
Theksoj se tek doktori nuk iki dot njehere...!
Allegati:
Te gjitha pytjet dhe pergjigjet e mia jane bere ne Facebook ne faqen tone zyrtare!
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
Tempo creazione pagina: 0.366 secondi