Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Chiave Segreta Ricordami

ARGOMENTO: Veza! Cilat jane shenjat e alergjise?

Veza! Cilat jane shenjat e alergjise? 1 Anno 9 Mesi fa #197

  • Facebook
  • Avatar di Facebook
  • Offline
  • Administrator
  • Messaggi: 5703
  • Ringraziamenti ricevuti 53
  • Karma: 7
Pershendetje Elda!
Ju uroj per risin ne faqe!
Kam nje shqetesim: prej dy tre ditesh, djalit tim jane bere te dyja mollezat e faqeve dy pulla te kuqe, ne brendesi si pucrra te vogla! Ja lyej me panthenol crema, por pa rezultat.
Cfare mund te jete?
Ndonje alergji, por nga cfare dyshoj te veza?
Kujt nga nenat i ka ndodhur dhe mund te me thoni si eshte alergjia ndaj vezes ne cfare forme?
Ju pershendes!
Te gjitha pytjet dhe pergjigjet e mia jane bere ne Facebook ne faqen tone zyrtare!
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
Tempo creazione pagina: 0.155 secondi